Nuoma Palanga. Kaip išsirinkti tinkamą?

Palanga – vienas geidžiamiausių kurortinių miestų, kuriuos galima pasirinkti atostogoms Lietuvoje. Taip yra dėl jo unikalaus mikroklimato bei įvairių veiklų, kurias galima atlikti laisvalaikiu.

Vasaros sezono metu, norint išsinuomoti apartamentus Palangoje, gali kilti daugybė klausimų. Tačiau tai yra visiškai normalu – ne visada lengva atsirinkti, kuris viešbutis yra geriausias ir tinkamiausias Jums. Tad svarbiausia tinkamai susidėlioti prioritetus kas iš tiesų reikalinga. Mes pasistengsime Jums padėti. Tikimės, jog straipsnis bus naudingas.

Pagrindiniai aspektai renkantis viešbučius:

  • Atstumas iki paplūdimio. Jeigu sezono metu norite mėgautis paplūdimiu, svarbu jog atstumas iki jo nebūtų daugiau kaip 300 m. Priešingu atveju, kelionė iki paplūdimio, ypatingai per karščius gali prailgti ir sukelti diskomfortą. Ypač jei keliaujate su mažais vaikais.
  • Būtina pasitikrinti, kiek apartamentuose yra miegamųjų vietų. Bei koks inventorius yra kambariuose. Tai yra baldai, buitinė technika, parkavimo vieta, lauko baldai, kepsninės ar kitos svarbios smulkmenos, kurios gali užtikrinti kokybišką poilsį.
  • Kaina. Būtina lyginti įvairius panašaus lygio viešbučių pasiūlymus. Reikia nepamiršti pasidomėti apie papildomas paslaugas, kurios gali padidinti arba sumažinti bendrą apartamento nuomos kainą. Tokios paslaugos kaip patalynės skalbimo, automobilio stovėjimo bei kiti.
  • Vidinės poilsiautojų taisyklės. Tai yra ramybės valandos, bendrų patalpų naudojimo taisyklės. Tad prieš pasirenkant viešbutį, rekomenduojame pasiteirauti apie tai administracijos. Šeimos renkasi ramesnius viešbučius, o jaunimo kompanijos renkasi vietas, kuriose toleruojamas didesnis triukšmas.
  • Bendras interjeras ir apartamentų erdvė. Labai svarbu, kad apartamentas atitiktų Jūsų lūkesčius. Tai yra, jo erdvė, įranga bei inventorius turi atitikti užsakytą tipą.
  • Malonus aptarnavimas. Tai yra, kiek profesionaliai ir patogiai Jums bus suteiktos paslaugos ir visa reikalinga informacija, padedant rezervuoti apartamentus.
  • Rekomenduojame pasiskaityti atsiliepimus apie poilsiavietę internete bei „TripAdvisor” programėlėje. Taip pat verta susisiekti tiesiogiai su viešbučio administracija, kad aptartumėte įvairius klausimus bei susipažintumėte su poilsiaviete.

Apartamentus rezervuokite kiek galima anksčiau!

Palangoje sezonas prasideda nuo Gegužės pabaigos ir trunka iki Rugsėjo vidurio. Įvairiose poilsiavietėse užsakomieji laikotarpiai gali skirtis. Minimalus apartamentų nuomos laikotarpis – dvi paros.

Ypatingai didelis viešbučių užimtumas Pajūryje yra per vasaros šventes. Tai yra Joninės, Mindauginės bei Žolinės, kada yra ilgieji savaitgaliai. O jei dar tomis dienomis lepina geras oras, ji tampa tiesiog „sausakimša”. Palangoje gausu turistų ir dauguma apartamentų gali būti užimti jau porą savaičių prieš jums atvykstant. Ne veltui yra žinoma patarlė „Kas pirmesnis – tas gudresnis”.

Delsimas užsisakyti apartamentus gali išauginti nuomos kainą, kadangi didėja jų paklausa. Tad jei norite tiksliai žinoti, kiek apartamentų turime laisvų ir rezervuotų tam tikram terminui, susisiekite tiesiogiai su mumis.

Rezervacijos metu pristatykite visus reikalingus duomenis:

Jums susidarius pirmąjį įspūdį apie apartamentus, kurie patinka, turite galvoti apie tolimesnę informaciją, kurią reikės pateikti administratoriui. Tai yra Jūsų asmens tapatybės dokumentas bei mokėjimo būdas.

Pagrindinė informacija:

  • Asmens tapatybės dokumentas. Tai yra, Jūsų asmens tapatybės kortelė arba pasas.
  • Mokėjimo būdas. Tai gali būti banko kortelė, grynieji pinigai, mokėjimas banko pavedimu. Taip pat yra galimybės atsiskaityti kriptovaliuta, WesterUnion ar PayPal pervedimais.

Svarbu! Jei susisiekiate tiesiogiai su viešbučiu, administratorius lengviau patvirtins Jūsų rezervaciją. Tai yra svarbu tuo atveju, jei poilsiavietėje yra mažai laisvų apartamentų.

Atsargiai! siaučia apgavikai!

Kai kurie poilsiautojai, siekiantys sutaupyti – renkasi pigesnes nakvynės alternatyvas pas privačius žmones, kurie reklamuojasi per Facebook grupes. Dažnai tai būna internetiniai sukčiai, kurie nori išvilioti iš Jūsų pinigus ir nesuteikti jokios nakvynės.

Nesusiviliokite per pigiais pasiūlymais! O jei renkatės apartamentus iš privačių žmonių, kruopščiai viską tikrinkite. Venkite neaiškios paskirties pavedimų, netikriems profiliams. Ne veltui yra posakis – „Skūpus moka du kartus”.