Privatumo politika

Privatumo nuostatai

Galioja nuo 2018 m. balandžio

Šie Privatumo nuostatai galioja svetainėje inkaras.eu, priklausančiai ir valdomai Inkaras. Šie Privatumo nuostatai apibūdina, kaip mes renkame ir naudojame informaciją, susijusią su asmeniniais duomenimis, kuriuos jūs pateikiate svetainėje inkaras.eu. Šie nuostatai taip pat nurodo jūsų galimus pasirinkimus dėl to, kaip mes naudojame jūsų asmeninius duomenis bei kaip galite pasiekti ir atnaujinti šiuos duomenis.

Duomenų rinkimas

Mūsų renkamų asmens duomenų tipai:

 • Jūsų vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir namų adresas;
 • Mokėjimo kortelės duomenys (kortelės tipas, mokėjimo kortelės numeris, vardas ant mokėjimo kortelės, galiojimo pabaigos data ir saugos kodas);
 • Svečio viešnagės informacija, įskaitant atvykimo ir išvykimo datą, papildomus pageidavimus, pastabas apie jūsų pasirinktas paslaugas (taip pat ir numerių parinktis, patogumus ar bet kurias kitas naudojamas paslaugas);
 • Informacija, kurią teikiate apie savo rinkodaros parinktis arba dalyvaudami apklausose, konkursuose ar reklaminiuose pasiūlymuose;

Visada galite pasirinkti, kokius asmeninius duomenis norite mums teikti (ir ar norite juos teikti apskritai). Jei pasirinksite neteikti tam tikrų duomenų, kai kurios jūsų atliekamos funkcijos mūsų platformoje gali būti paveiktos.

Duomenys, kuriuos renkame automatiškai

Naudojantis mūsų svetaine, mes automatiškai renkame tam tikrus duomenis, kai kurie iš jų gali būti jūsų asmeninė informacija. Tai apima tokius duomenis, kaip kalbos nustatymai, IP adresas, vieta, įrenginio nuostatai, įrenginio operacinė sistema, prisijungimo informacija, naudojimosi laikas, įvestas svetainės URL, būsenos ataskaita, vartotojo agentas (informacija apie naršyklės versiją), operacinė sistema, rezultatai (peržiūra ar užsakymas), naršymo istorija, vartotojo Booking ID numeris ir tai, kokia informacija buvo peržiūrėta. Mes taip pat galime automatiškai rinkti duomenis naudodami slapukus. Norėdami peržiūrėti informaciją apie tai, kaip mes naudojame slapukus, spauskite čia.

Apdorojimo tikslai

Jūsų asmeninę informaciją naudojame šiais tikslais:

 • A. Užsakymai: naudojame jūsų asmeninius duomenis jūsų internetiniam užsakymui atlikti ir administruoti.
 • B. Klientų aptarnavimas: naudojame jūsų asmeninius duomenis, kad teiktume klientų aptarnavimo paslaugas.
 • C. Svečių atsiliepimai: galime naudoti jūsų kontaktinius duomenis, kad el. paštu pakviestume jus palikti atsiliepimą po viešnagės. Tai gali padėti kitiems keliautojams pasirinkti apgyvendinimo įstaigą, kuri jiems labiausiai tinka. Jei paliksite atsiliepimą, jis gali būti rodomas mūsų svetainėje.
 • D. Rinkodaros veiksmai: mes taip pat naudojame jūsų duomenis rinkodaros veiksmams atlikti, kiek tai leidžiama įstatymų. Kai naudojame jūsų asmeninius duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais, tokiais kaip komerciniai naujienlaiškiai ir rinkodarinė komunikacija apie naujus produktus ir paslaugas ar kitus pasiūlymus, kurie mūsų manymu jums gali būti įdomūs, įtrauksime nuorodą, skirtą atsakyti mūsų žinučių ateityje.
 • E. Kita komunikacija: gali būt atvejų, kai susisieksime su jumis el. paštu, paštu, telefonu arba SMS žinute, priklausomai nuo kontaktinių duomenų, kuriais jūs pasidalijote su mumis. Tam gali būti kelios priežastys:
  • a. Mums gali reikti atsakyti jums ir apdoroti jūsų pateiktus pageidavimus.
   b. Jei nebaigėte atlikti užsakymo internete, galime atsiųsti jums el. laišką su priminimu tai padaryti. Tikime, kad ši papildoma paslauga yra naudinga jums, nes leidžia tęsti užsakymą neieškant viešnagės vietos ir neįvedant užsakymo duomenų iš naujo.
   c. Jei naudojatės mūsų paslaugomis, galime jums atsiųsti anketą arba pakviesti pasidalyti atsiliepimais apie jūsų patirtį mūsų svetainėje. Tikime, kad ši papildoma paslauga yra naudinga jums ir mums, nes remdamiesi jūsų atsiliepimais galime pagerinti savo svetainę.
 • F. Analizė, patobulinimai ir tyrimai: naudojame asmeninę informaciją vykdydami tyrimus ir analizę. Tai už mus gali atlikti trečioji šalis. Galime atskleisti anoniminius ir apibendrintus šių tyrimų rezultatus ir jais dalytis su kitomis šalimis, įskaitant trečiąsias šalis su kuriomis bendradarbiaujame. Naudojame jūsų asmeninius duomenis analitiniais tikslais, norėdami pagerinti savo paslaugas, vartotojų patirtį ir mūsų internetu teikiamų kelionių paslaugų funkcionalumą bei kokybę.
 • G. Sauga, apgaulingos veiklos nustatymas ir prevencija: naudojame informaciją, tarp kurios gali būti asmeninių duomenų, kad galėtume išvengti apgaulingos veiklos ir kitų nelegalių veiklų. Taip pat naudojame šią informaciją, kad ištirtume ir nustatytume apgaulingas veiklas. Asmeninius duomenis galime naudoti rizikos vertinimui ir saugos tikslais, taip pat vartotojų patvirtinimui. Šiais tikslais galime dalytis jūsų asmeniniais duomenimis su trečiosiomis šalimis, tokiomis kaip teisėsaugos institucijos, tiek, kiek leidžiama įstatymų ir išorinių patarėjų.
 • H. Teisiniai ir atitikties aspektai: tam tikrais atvejais galime naudoti pateiktą informaciją, tarp kurios gali būti asmeninių duomenų, kad išspręstume teisinius ginčus ar skundus, reguliacinius tyrimus ar atitiktume teisinius reikalavimus arba kad įgyvendintume sutarimą (-us) atitikti teisėtiems reikalavimams iš teisėsaugos institucijų tiek, kiek tai reikalaujama įstatymų.
 • Jei jūsų asmeninius duomenis apdorosime automatiškai ir dėl to jūs patirsite teisinių pasekmių arba kitų žymių pasekmių, imsimės tinkamų priemonių, kad užtikrintume jūsų teises ir laisves, įskaitant laisvę gauti humanitarinę intervenciją.

Teisinė bazė

 • A ir B tikslams įgyvendinti mes kliaunamės sutarties veikimu: jūsų duomenų naudojimas gali būti būtinas sutarties, kurią pasirašėte su mumis, įgyvendinimui. Pavyzdžiui, jei naudojatės mūsų paslaugomis norėdami atlikti užsakymą internetu, naudosime jūsų duomenis tam, kad įgyvendintume savo įsipareigojimą atlikti ir administruoti šį užsakymą remdamiesi mūsų sutartimi.
 • Tikslams nuo C iki H įgyvendinti, remiamės jų teisėtais interesais: naudojame jūsų duomenis savo teisėtais interesais, tokiais kaip geriausio tinkamo turinio pateikimas jums interneto svetainėje, el. laiškuose ir naujienlaiškiuose, norėdami pagerinti ir reklamuoti mūsų produktus ir paslaugas ir mūsų svetainės turinį bei administraciniais, apgaulingos veiklos nustatymo ir teisiniais tikslais. Kai naudojame jūsų asmeninius duomenis savo teisėtais interesais, visuomet pirmenybę teiksime jūsų teisėms ir interesams saugant jūsų informaciją, o ne mūsų teisėms ir interesams.
 • Įgyvendinant tikslą H, mes taip pat remiamės, jei taikoma, mūsų įsipareigojimu atitikti taikomiems įstatymams.
 • Kai tai reikalinga, remiantis galiojančiais įstatymais, gausime jūsų pritarimą prieš apdorodami jūsų asmeninius duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais.

Jei taikomi įstatymai reikalauja, mes visada prašysime jūsų sutikimo. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu susisiekę su mumis šių Privatumo nuostatų pabaigoje nurodytais kontaktais.

Jei prieštaraujate šiuose nuostatuose išdėstytai informacijos apdorojimo tvarkai, tačiau jums tiesiogiai neprieinamas joks atsisakymo mechanizmas (pvz., jūsų paskyros nuostatuose), susisiekite su inkarascom@gmail.com .

  Tarptautinis duomenų perdavimas

  Asmeninių duomenų perdavimas, kaip tai nurodyta šiuose Privatumo nuostatuose, gali įtraukti duomenų perdavimą į kitas šalis, kuriose duomenų apsaugos įstatymai nėra tokie griežti, kaip galiojantys Europos Sąjungoje. Kiek tai reikalaujama Europinių įstatymų, mes perduosime jūsų duomenis tik tiems gavėjams, kurie užtikrina pakankamo lygio duomenų apsaugą. Šiose situacijose mes sudarome sutartis, kad užtikrintume, jog jūsų asmeniniai duomenys saugomi atitinkant europietiškus standartus. Galite susisiekti su mumis toliau pateiktais būdais, jei norite pamatyti šių sutarčių dalių kopijas.

  Sauga

  BookingSuite taiko griežtas procedūras, užkertančias kelią neteisėtam asmeninių duomenų gavimui ir naudojimui. Siekdami apsaugoti asmeninę informaciją naudojame atitinkamas verslui skirtas sistemas ir procesus. Be to, naudodami ir pasiekdami asmeninę informaciją savo serveriuose taikome saugos procedūras, techninius ir fizinius apribojimus. Šią informaciją gali pasiekti tik įgalioti darbuotojai ir tik savo tiesioginio darbo tikslais.

  Duomenų saugojimas

  Jūsų informaciją, kurios dalis gali būti asmeniniai duomenys, saugosime tol, kol manysime reikalinga, kad galėtume teikti jums paslaugas, atitiktume įstatymus, spręstume ginčus tarp bet kurių šalių ir kitais tikslais, kad galėtume vykdyti savo veiklą, taip pat ir tam, kad aptiktume ir užkirstume kelią nelegaliai ir apgaulingai veiklai. Visai informacijai, kurią saugosime, galios šie Privatumo nuostatai. Jei turite klausimų apie konkretų duomenų saugojimo laikotarpį konkretiems asmeninės informacijos tipams, kuriuos saugome, susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktais.

  Jūsų pasirinkimai ir teisės

  Norime, kad kontroliuotumėte, kaip mes valdome jūsų asmeninius duomenis. Galite tai atlikti šiais būdais:

  • Galite mūsų paprašyti asmeninės informacijos, kurią turime apie jus, kopijos;
  • Galite pranešti mums apie jūsų asmeninės informacijos pasikeitimus arba galite paprašyti, kad pataisytume apie jus turimą informaciją;
  • Tam tikrais atvejais galite prašyti, kad pašalintume, užblokuotume arba apribotume tam tikros jūsų informacijos apdorojimą. Taip pat galite prieštarauti tam tikriems būdams, kuriais apdorojame jūsų informaciją, ir
  • Tam tikrais atvejais galite prašyti, kad atsiųstume jums informaciją, kurią esame suteikę trečiosioms šalims.

  Kai naudojame jūsų asmeninius duomenis remdamiesi jūsų sutikimu, galite atšaukti šį sutikimą bet kuriuo metu, remdamiesi galiojančiais įstatymais. Be to, kai apdorojame jūsų asmeninius duomenis remdamiesi teisėtais interesais arba viešuoju interesu, galite prieštarauti, kad jūsų duomenimis būtų naudojamasi šiais tikslais remiantis galiojančiais įstatymais.

  Pasikliauname, kad savo asmeninius duomenis pateiksite išbaigtus, tikslius ir atitinkančius dabartinę situaciją. Prašom pranešti mums, jei jūsų asmeniniai duomenys pasikeitė arba yra netikslūs, tai padaryti galite susisiekę su inkarascom@gmail.com . Jūsų prašymą išnagrinėsime remdamiesi galiojančiais įstatymais.

  Klausimai ir nusiskundimai

  Jei turite klausimų ar jums kyla neaiškumų apie tai, kaip mes apdorojame jūsų asmeninius duomenis, arba jei norite pasinaudoti viena iš aukščiau išvardytų teisių, susisiekite su mumis: inkarascom@gmail.com . Taip pat galite susisiekti su savo vietine duomenų apsaugos agentūra ir perduoti jiems savo klausimus ir nusiskundimus.

  Nuostatų pakeitimai

  Mūsų verslas nuolat keičiasi, todėl šie Privatumo nuostatai taip pat gali keistis. Jei norite pamatyti šių Nuostatų pakeitimus, kartas nuo karto peržvelkite šiuos Privatumo nuostatus. Jei atliksime didelės apimties pakeitimus, arba pakeitimus, kurie turėtų įtakos jums (pvz., kai pradėsime apdoroti jūsų duomenis kitais tikslais, nei nurodyta aukščiau), susisieksime su jumis prieš pradėdami taikyti šią praktiką.